SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Teskedar 5031329
nr 503 1329
Teskedar
14 st, silver, 18/1900-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
söndag 13 januari 2008
kl 17:58:34
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.